Granatowe botki
Elegancki look

Dlaczego kobiety kochają buty na słupku?

Kobieca garderoba od zawsze była tematem rzeką. Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają posiadać w swojej szafie piękne ubrania i choć czasy się zmieniają i mężczyźni coraz częściej interesują oraz zajmują się branżą modową to wciąż w dużej mierze pozostaje ona w obszarze zainteresowań, który przypisuje się kobietom. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu kto nie lubi ładnie wyglądać?

Spora część mężczyzn (a czasem także same kobiety) twierdzą czasem, że płeć piękna dba o swój wygląd, żeby przypodobać oraz zrobić imponujące wrażenie na mężczyznach, jednak umówmy się – wszyscy doskonale wiemy, że wcale nie taki jest cel.

Święty grall kobiecej garderoby


Przejdźmy zatem do najbardziej lubianego tematu przez kobiety, czyli do butów. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że buty, a zwłaszcza szpilki zajmują szczególne miejsce w sercu niemal każdej kobiety. Nie ma w tym nic dziwnego, są one bowiem eleganckie, klasyczne, pasują do prawie każdej stylizacji zaczynając od połączenia dżinsów z basic koszulką po elegancką, wieczorową suknię. Nadadzą się zarówno do chodzenia w nich na co dzień do pracy lub na uczelnię, a także na randkę w ekskluzywnej restauracji. Jak widać, kobiety kochają szpilki przede wszystkim za to, że ich zastosowanie jest wprost ogromne, jest jednak jedna skaza na ich wspaniałej reputacji, a mianowicie są one niezwykle niewygodne. Jednak również na to istnieje rozwiązanie.

Buty na słupkowym obcasie


Buty na obcasie w kształcie słupka to idealny zamiennik sztandarowych szpilek. Są one równie eleganckie oraz ponadczasowe co szpilki a przy tym odznaczają się tym, że są po prostu znacznie bardziej wygodne. Buty na słupku charakteryzują się tym, że pomimo tego, że niektóre modele osiągają naprawdę bardzo dużą wysokość obcasa to wciąż zachowują one stabilność oraz utrzymują stopę na właściwym miejscu podczas chodzenia.