czarne botki Jenny Fairy
Buty casualowe

Przegląd najmodniejszych modeli butów damskich jesiennych!

Nadeszła jesień i zapewne każda z nas zastanawia się jakie buty nadadzą się najlepiej na tę porę roku. Chciałabym udzielić wam kilku rad aby wybrać odpowiednie obuwie na tę porę roku, a zarazem wyglądać modnie.

Jaki rodzaj butów nada się najlepiej?

botki na obasie Jenny FairyPewnie właśnie to pytanie zadaje sobie każda z was, należy pamiętać, że przez większość czasu na zewnątrz będzie wilgotno. Właśnie dlatego nasze buty powinny łączyć w sobie przede wszystkim dobry materiał, który nie będzie przemakał, oraz zapewniać nam ciepło. Ze względu na to, modne buty damskie na jesień, to na pewno buty jenny Fairy. W tym sezonie królują te z wymyślnym obcasem. Kolorystycznie ciągle dominują te o stonowanych kolorach, jednak coraz częściej pojawią się odważniejsze kolorystyki.

Drugim typem obuwia który od razu nasuwa się na myśl to kozaki Jenny Fairy. Jedne z najmodniejszych damskich butów, na każdy sezon sprawdzą się także jesienią. Są wysokie i nie powinny przepuszczać wody. Dodatkowo pewnie każda z nas czuje się w nich komfortowo. Będą one jednak nieco droższe niż botki Jenny Fairy, ze względu na więcej użytego materiału.

Hitem tego roku stały się także buty-skrapety, wciągane na stopę. Pomimo tego że będą wyglądać spektakularnie ich funkcjonalność nie będzie zbyt dużo. Przede wszystkim dość szybko przemokną, a przy chłodniejszych temperaturach nie zapewnią nam ciepła.

Co powinny posiadać dobre buty na jesień?

Jak już wcześniej wspominałem przede wszystkim powinny sięgać co najmniej za kostkę. Najlepszym materiałem będzie skóra, jednak trzeba zwrócić uwagę czy jest ona ekologiczna, czy naturalna. Ta pierwsza ma dużo mniejsze właściwości izolacyjne, przez co buty z niej wykonane będą tańsze. Pamiętajmy jednak że musimy się dobrze czuć w naszych butach, a więc zwracajmy także uwagę na warstwę estetyczną.
Mam nadzieję że za pomocą tych, rad każda z was zdoła znaleźć swoje modne buty damskie na jesień.